Randevu Alın

0534 205 4945

  • [email protected]
  • Adrasan Tekne Limanı - Adrasan/Antalya
  • Tekne Turlarımız: 9:30 - 17:00

Adrasan Tekne Turu Fiyatları 2024

  • Anasayfa
  • Adrasan Tekne Turu Fiyatları

Adrasan Tekne Turu Fiyatları 2024

Adrasan tekne turu fiyatları, Tekne Turumuzda Doğanın güzelliklerini keşfetmek isteyen tatilciler için unutulmaz bir tur sunmaktayız. Adrasan'ın eşsiz koyları, berrak suları ve muhteşem manzaralarıyla çevrili olan tekne turları, tatilcilerimizi unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyoruz.

2023 yılında Adrasan tekne turu fiyatları 400TL olarak belirlenmiştir. Bu ücrete dahil olan hizmetler arasında öğle yemeği önemli bir yer tutar. Öğle yemeği genellikle taze balık, makarna ve lezzetli bir salata ve Patates salatası ile sunulur. Çay zamanı, turun keyifli bir anı olurken, çay ve taze bisküvi ikramı ile tatilcilerin dinlenmesi sağlanır. Ayrıca meyve saatinde, organik meyve tabağıyla sağlıklı bir ikram sunulur.

Adrasan tekne turu saatleri 09:00’da başlayıp 17:00’a kadar devam eder. Bu süre içerisinde Fener koyu, Liman koyu, Kamışlı koyu, Hurma koyu (Ağlayan mağara ), Karataş yalısı, Amerikan koyu, Suluada Maldivler plajı, Batı plajı (Miami plajı), Aşıklar mağarası gibi koylar ve doğa harikaları ziyaret edilir ve bu ziyaretlerde Turkuaz rengi denizin ve manzara eşliğinde keyifli aktivitelerle tur tamamlanır.

Adrasan tekne turları, yerel rehberler eşliğinde gerçekleştirilir ve bölgenin doğal güzellikleri hakkında bilgi sunar. Denizde yüzme, şnorkelle dalma ve güneşlenme gibi aktivitelerin yanı sıra, öğle yemeği ve ikramlarla tatilcilerin rahatlaması ve doyasıya eğlenmesi amaçlanır. Bu turlar, doğa ve denizin tadını çıkarmak isteyenler için unutulmaz bir deneyim sunar.

Öğle yemeği

(Taze balık, makarna ve salata)

Salata

Patates salatası veya semiz otu salatası

Çay Zamanı

Çay ve bisküvi ikramı

Meyve Saati

Organik meyve tabağı